مبارزه با خطرات ناشی از عفونت (کنترل عفونت) با مدیریت هوشمند پسماند مایعات

4.7/5 - (20 امتیاز)

فهرست مطالب

مبارزه با خطرات ناشی از عفونت (کنترل عفونت) با مدیریت هوشمند پسماند مایعات

پیشرفت در علم و مراقبت های بهداشتی منجر به بهبود کنترل عفونت برای ایمنی بیماران و متخصصان می شود تا سال های گذشته کنترل عفونت در مراکز درمانی به این گستردگی وجود نداشت ، آبادیس با استفاده از راهکار هایی که برای مدیریت پسماند مایعات ارائه می دهد خطرات ناشی از عفونت بیمارستانی را کاهش می دهد.

برای تمامی مراکز بهداشتی کنترل عفونت امری ضروری است طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی ۳۲ درصد از بیمارانی که جراحی می شوند به عفونت بیمارستانی دچار می شوند ؛ عفونت های بیمارستانی دومین نوع شایع عفونت  مرتبط با مراقبت های بهداشتی در اروپا و ایالات متحده است .

امروزه روش ها و فناوری های بسیاری برای اطمینان از ایمنی بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی مشخص شده است ، دنبال کردن دستورالعمل های دقیق و مطالعه در این باره تاثیر بسزایی در کنترل عفونت بیمارستانی دارد از جمله روش های ساده برای از بین بردن این نوع عفونت شامل بهداشت دست، تجهیزات محافظتی شخصی ، تمیز کردن و ضدعفونی تا پایان دفع مواد زائد است. با این حال هنوز فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد.

مدیریت مایعات از نکات مهم برای افزایش کنترل عفونت است ما در آبادیس کیسه ساکشن یکبار مصرف را تولید کرده ایم و سعی در به حداقل رساندن خطر ناشی از عفونت بیمارستانی داریم و تمام هدف خود را در این راستا قرار داده ایم . ما با طراحی محصولات خود به ایجاد امنیت در محل کار متخصصان مراقبت های بهداشتی کمک می کنیم

 

کیفیت کلید کنترل عفونت است

آیا شرایطی را تجربه کرده اید که استفاده از کیسه ساکشن نادرست باعث ایجاد خطر آلودگی شده باشد؟ این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد : در طول یک عمل ممکن است کیسه های ساکشن خراب شوند و یا پس از اتمام مراحل ممکن است هنگام خالی شدن کیسه ساکشن مایع به بیرون پاشیده شود که این احتمالا به دلیل نشتی هنگام حمل و نقل است .

هیچ دلیلی برای به خطر انداختن ایمنی بیماران یا متخصصان مراقبت های بهداشتی با محصولات کیفیت پایین یا روش های کمتر از بهینه وجود ندارد. طبق محاسبات سازمان جهانی بهداشت پیشگیری وکنترل عفونت موثر حداقل ۳۰ درصد از عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی ر ا کاهش می دهد و ما مفتخریم که با راه حل های خود کمک کنیم.

با آبادیس کیفیت به معنای طراحی محصول برای هر مرحله استفاده از آن است و این اطمینان را می دهد که کیسه های ساکشن ما نشت نمی کنند در حالی که استفاده از آن آسان است میزان خرابی آن یک در میلیون است .

 

طراحی برای ایمنی

سازمان جهانی بهداشت بر مسئله کنترل عفونت تاکید دارد ، ممکن است برخی تصور کنند که کیسه ساکشن فقط یک کیسه پلاستیکی است اما ما با این تصور مخالف هستیم ، تمام جزئیات یک کیسه باید به دقت مورد توجه قرار بگیرد و هر قسمت از کیسه باید مطابق با محیط های مراقبت بهداشتی، روند و نیاز ها طراحی شود واضح است که کیسه ساکشن خیلی بیش تر از یک کیسه معمولی است.

در مشاهدات خود از کار با پسماند مایعات ما از استفاده تا دفع یک روش جامع را در پیش گرفتیم دفع کیسه های ساکشن با استاندارد های بالای بهداشت محیط بیمارستان مطابقت نداشت در چندین بیمارستان تخلیه دستی انجام می شد که این روند کارکنان را در معرض پاشش عوامل بیماری زای منتقله از طریق خون مانند هپاتیت c و HIV قرار می دهد و باعث افزایش شیوع عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی می شود .

با مرور کل زنجیره روش های ایمن تری را جایگزین کردیم به جای تخلیه دستی پس از استفاده آن را امحا میکنیم .

در آبادیس طبیعت ماست که همیشه به دنبال راه حل های بهتر باشیم با استفاده از راهکار های جدید و هوشمند و ایمن مدیریت مایعات کاربران می توانند در جایی که ورودی آن ها بیش ترین ارزش را دارد تمرکز کرد: بیماران و نه تجهیزات

سوالات متداول

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط شرکت مخازن طبی آبادیس

محصولات مرتبط شرکت مخازن طبی آبادیس

متخصصی که مدیریت و امحا زباله ­های بیمارستانی را مورد بررسی قرار می­دهد.

امحا زباله‌های بیمارستانی

12 مرداد 1401

فناوری­ های نوین که مناسب تصفیه پسماندهای فاضلابی بیمارستان هستند.

تصفیه فاضلاب بیمارستانی

5 مرداد 1401

32

پسماندهای عفونی بیمارستانی

28 تیر 1401

کنترل عفونت در بیمارستان

کنترل عفونت در بیمارستان

29 خرداد 1401

دستگاه ساکشن

دستگاه ساکشن چیست؟

22 خرداد 1401

فیلتر(1)

انواع فیلترهای کیسه ساکشن

25 اردیبهشت 1401

دیدگاه های مخاطبان

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.