مسئولیت اجتماعی آبادیس

سهام داران و مدیران آبادیس در بدو تاسیس در کنار تمامی اهداف خود در حوزه فعالیت اصلی شرکت ، دغدغه های دیگری در حوزه مسئولیت های اجتماعی داشتند ؛ دغدغه های مدیران متفاوت بود از خیریه های متفاوت مثل محک، کهریزک و بچه های آسمان گرفته تا انجمن اوتیسم، آزادی زندانیان، پخش ارزاق به مناطق محروم ، ساخت مدرسه در مناطق محروم و شرکت های تازه تاسیس و دانش بنیان که مشکلات مالی و یا مدیریتی داشتند.
آبادیسی ها با تمام وجود سعی بر اثرگذاری داشتند، رئیس هیئت مدیره حل موضوعات اجتماعی را هم ردیف مسائل مهم سودآوری شرکت می دید و برای آنها شاخص تعیین میکرد؛ حل مسائل اجتماعی، فرهنگ سازمانی آبادیس گردید.

روز به روز هدفمند تر و از همه مهم تر تاثیرگذارتر فعالیت کردیم، آبادیس می خواست در این زمینه هم اثر بگذارد ، به شما ،به طبیعت ،به جهان.
آبادیس برای تشکر از مقام شامخ پرستاران کمپین هرساله طراحی کرد و در بحران کرونا از پا ننشست ، حرکت کرد . ایمان داشت حرکت در این راه ها برکت می آورد؛ و حال آبادیس در این صفحه به معرفی بعضی از کارها و وظایف خود به عنوان مسئولیت اجتماعی پرداخته است.

فعالیت های مخازن طبی آبادیس در بحران کرونا

مخازن طبی آبادیس به عنوان یکی از تولید کنندگان حوزه تجهیزات پزشکی در بحران کرونا سعی بر این داشت طبق وظیفه و تکلیف خود در کنار مراکز درمانی و کادر درمان کشور حضور داشته باشد.

آبادیس نه تنها واحد نصب تجهیزات مربوط به تولیدات اصلی خود یعنی کیسه ساکشن را در بحران کرونا در مراکز درمانی سراسر کشور تعطیل نکرده است بلکه با توجه به ضرورت کنترل عفونت و جلوگیری از انتقال ویروس در تمامی این مدت (حتی در پانزده روز اول فروردین ماه ) با قدرت به کار خود ادامه داد ؛و پس از تلاش های شبانه روزی به تولید شیلد های محافظ صورت برای حافظان سلامت کشور پرداخت.

با توجه به این مسئولیت اجتماعی سعی بر این داشت تولیدی ارائه دهد که برای تمامی مردم خود نیز قابل استفاده باشد و با گروهی از ایده پردازان جوان کشور و گروه تحقیق و‌ توسعه خود به تولیدات جدیدی که بعدها اعلام خواهد شد، برنامه ریزی هایی را انجام داده است.

از دیگر فعالیت های آبادیس در این روزهای سخت کشور ، اهدای اقلام مورد نیاز مراکز درمانی به خیریه های فعال در این حوزه و همچنین ارسال ماسک و مواد ضدعفونی کننده به مناطق محروم کشور بوده است.

آبادیس امید دارد با #همکاری #ملت عزیز ایران و همچنین لطف الهی #کرونا را #شکست خواهیم داد.

ایونت های روز پرستار

روز پرستار امسال با سال‌های دیگه فرق داره!

پرستارها برای ما آبادیسی‌ها جایگاه خیلی ویژه‌ای دارن.
چون اونها کسانی هستن که مثل یه فرشته‌ی نجات میان و محصولات آبادیس رو با دستان پر مهرشون به بیماران می‌رسونن تا بتونن به سلامت از اتاق عمل بیرون بیان.
اگر صفحه‌ی ما رو در اینستاگرام دیده باشید، متوجه میشید که هر سال روز پرستار با جشن و کمپین از همکاران عزیزمون قدردانی کردیم.

قطعا برای امسال که کرونا تموم شده بود از چند ماه پیش کلی فکر و ایده داشتیم که برنامه امسال خیلی بهتر از سال های دیگه باشه اما خب شرایط همیشه اونجوری که آدم‌ها انتظارش رو دارن پیش نمیره…

برای ما کنار مردم شریف و صبور ایران بودن از هر چیزی مهم‌تر و ارزشمندتره.
به چرخش دوران ایمان داریم و منتظر روزهای روشن آینده هستین.
کمپین و جشن و خوشحالی آبادیس هم بمونه برای روزهایی که حال دل مردم خوب باشه.

روز پرستار امسال اینجوری بگذره؛ با یه تبریک ساده.
«روز پرستار مبارک»

لوح های تقدیر

با ما در ارتباط باشید...

نشانی دفتر مرکزی:

ایران، تهران، قیطریه، خیابان اندرزگو، پلاک 104، واحد2

تلفن تماس : 

02122671845 | 02122205502

02122205503 | 02122218910

فکس :

02141425555 | داخلی 28544

 پست الکترونیک:

info@abadis-med.com

نشانی کارخانه:

ایران،تهران،شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار گلستان، کوچه گلشن ۱۹،پلاک۱۷

تنها دارنده تاییدیه اتحادیه اروپا

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید...

با ما در ارتباط باشید...

نشانی دفتر مرکزی:

ایران، تهران، قیطریه، خیابان اندرزگو، پلاک 104، واحد2

تلفن تماس : 

02122671845 | 02122205502

02122205503 | 02122218910

فکس :

02141425555 | داخلی 28544

 پست الکترونیک:

info@abadis-med.com

نشانی کارخانه:

ایران،تهران،شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار گلستان، کوچه گلشن ۱۹،پلاک۱۷

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید...

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق است به : مخازن طبی آبادیس

طراحی و توسعه توسط: ویراکام