زباله های پلاستیکی

4.6/5 - (27 امتیاز)

فهرست مطالب

استفاده از پلاستیک در جهان در حال رشد است. طبق گفته Zero Waste France ، مصرف جهانی پلاستیک از سال ۲۰۰۰ تاکنون دو برابر شده است و می تواند تا سال ۲۰۵۰ چهار برابر شود. زباله های بیمارستانی ممکن است اولین انجمن در مورد زباله های پلاستیکی نباشند ، با این وجود حجم قابل توجهی را تشکیل می دهند: کبک به تنهایی سالانه ۵۰۰۰ تن زباله پلاستیکی تولید می کند و ۸۵٪ آن بازیافت نمی شود.

بیمارستان های سراسر جهان در حال بررسی استفاده هوشمندانه از پلاستیک و جلوگیری از افزایش زباله های پلاستیکی هستند.

ما در آبادیس بر ساخت محصولات پلاستیکی تسلط داریم. تخصص ما بر اساس یک فرایند یکپارچه است که از تحقیق و توسعه تا تولید محصول در شهرک صنعتی شمس آباد انجام می شود ، و همین دانش فنی نادر است که به آبادیس کمک کرده است تا به یک بازیگر اصلی در بازار کیسه های ساکشن یکبار مصرف تبدیل شود. ما راه حل های با کیفیت و ایمن را در اختیار کادر درمان قرار داده ایم و از کمترین میزان خرابی محصول لذت می بریم.

محصول پلاستیکی کمتر

داشتن تولید در دستان خود و درک روند کار در بیمارستان ها بدان معنی است که ما مستقیماً توانسته ایم تأثیر مثبت بر زباله های پلاستیکی ایجاد کنیم. ما همواره از پلاستیک هوشمندانه استفاده کرده ایم و کیسه های ساکشن یکبار مصرف تولید کردیم که با پلاستیک قابل توجهی کمتر از محصولات قابل مقایسه در این رده ساخته شده اند. این نمونه ای از شروع اثر گذاری بر طبیعت با طراحی یک محصول و کیفیت بالای آن است. کیسه های ساکشن یکبار مصرف آبادیس نه تنها با پلاستیک کمتری ساخته می شوند بلکه از دوام و اطمینان بالایی نیز برخوردار هستند.

 

سوالات متداول

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط شرکت مخازن طبی آبادیس

محصولات مرتبط شرکت مخازن طبی آبادیس

متخصصی که مدیریت و امحا زباله ­های بیمارستانی را مورد بررسی قرار می­دهد.

امحا زباله‌های بیمارستانی

12 مرداد 1401

فناوری­ های نوین که مناسب تصفیه پسماندهای فاضلابی بیمارستان هستند.

تصفیه فاضلاب بیمارستانی

5 مرداد 1401

32

پسماندهای عفونی بیمارستانی

28 تیر 1401

کنترل عفونت در بیمارستان

کنترل عفونت در بیمارستان

29 خرداد 1401

دستگاه ساکشن

دستگاه ساکشن چیست؟

22 خرداد 1401

فیلتر(1)

انواع فیلترهای کیسه ساکشن

25 اردیبهشت 1401

دیدگاه های مخاطبان

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.