موارد پیش از مطالعه
فهرست سرفصل های مطالب
امتیاز دهید
4.6/5 - (27 امتیاز)

زباله های پلاستیکی

استفاده از پلاستیک در جهان در حال رشد است. طبق گفته Zero Waste France ، مصرف جهانی پلاستیک از سال 2000 تاکنون دو برابر شده است و می تواند تا سال 2050 چهار برابر شود. زباله های بیمارستانی ممکن است اولین انجمن در مورد زباله های پلاستیکی نباشند ، با این وجود حجم قابل توجهی را نشان می دهد: کبک به تنهایی 5000 تن زباله پلاستیکی تولید می کند سالانه و 85٪ آن بازیافت نمی شود.

بیمارستان های سراسر جهان اکنون در حال بررسی چگونگی هوشمند سازی با پلاستیک و جلوگیری از افزایش زباله های پلاستیکی هستند. ابتکارات برجسته ای مانند مرکز نوردیک برای بهداشت پایدار وجود دارد که از پروژه های مختلف از جمله Greenest Hospital در جهان پشتیبانی می کند – یک موسسه مجازی که بهترین کلاسهای سازگار با محیط زیست را جمع آوری می کند. در فرانسه ، گروه خرید CAHPP راه حل های پایدار را برای اعضای بیمارستان خود از طریق تعهد 17 هدف توسعه پایدار ارائه می دهد.

ما در آبادیس بر ساخت پلاستیک تسلط داریم. تخصص ما بر اساس یک فرایند یکپارچه است که از تحقیق و توسعه تا خطوط تولید بسیار خودکار در سایتهای مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد اجرا می شود. همین دانش فنی نادر است که به آبادیس کمک کرده است تا به یک بازیگر اصلی در بازارهای مختلف کیسه های ساکشن تبدیل شود. ما راه حل های با کیفیت و ایمن را در اختیار متخصصان مراقبت های بهداشتی قرار داده ایم: از میزان خرابی 1 در یک میلیون کیسه تولید شده لذت می بریم. امروزه ، ما تخصص خود را در مورد ساکشن  ، معرفی تجهیزات ارزش افزوده برای دفع مایعات، یعنی آبادیس، گسترش داده ایم.

محصول پلاستیکی کمتر ، سبک تر

داشتن تولید در دستان خود و درک روند کار در بیمارستان ها بدان معنی است که ما مستقیماً توانسته ایم تأثیر مثبت بر زباله های پلاستیکی ایجاد کنیم. ما از ابتدا با پلاستیک هوشمند بودیم و کیسه های ساکشن  تولید کردیم که با پلاستیک قابل توجهی کمتر از محصولات قابل مقایسه در این رده ساخته شده اند. این نمونه ای از چگونگی شروع اقدامات پایدار با طراحی یک محصول و کیفیت بالای آن است. کیف های ساکشن آبادیس نه تنها با پلاستیک کمتری ساخته می شوند بلکه از دوام و اطمینان بالایی نیز برخوردار هستند.

پلاستیک کمتر به این معنی است که کیسه های ساکشن وزن کمتری دارند و همچنین تا می شوند. از نظر زیست محیطی ، این منجر به مزایای چرخه عمر محصول می شود.

در طی دفع مواد زائد مایع ، تأثیر مثبت محیط زیست ناشی از کاهش ضایعات و انتشار کربن کمتر است. استفاده صحیح و دقیق  از پلاستیک در کیسه های ساکشن و مخزن  های آبادیس باعث شده  تا این محصولات  فاقد PVC باشند  تا از آزاد شدن دی اکسین های سمی هنگام سوزاندن جلوگیری کند.

ما همچنان از تخصص پلاستیک و درک فرآیند مراقبت های بهداشتی استفاده می کنیم تا بیشتر بررسی کنیم که چگونه ما و متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانیم با پلاستیک حتی هوشمندانه تر  عمل کنیم. علاوه بر تأثیر محیط زیست ناشی از زباله های پلاستیکی با طراحی محصول و استفاده از پلاستیک ، ما راه حل هایی را توسعه می دهیم که بهره وری استفاده دقیق از پلاستیک یکی از عناصر جاه طلبی آبادیس برای ایجاد راه حل هایی است که برای محیط زیست در چرخه عمر مراقبت های بهداشتی ساخته شده است.

با ما در تعامل باشید

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *